Продукція > KYOCERA AVX > NOJB106M010RWJ
NOJB106M010RWJ
NOJB106M010RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 10UF 20% 10V 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.2 Ohms
Current - Leakage: 2 µA
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - NOJB106M010RWJ - Nioboxid-Kondensator, 10 µF, 10 V, 2.2 ohm, 1210 [Metrisch 3225], ± 20%, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3225], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 2.2ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 10V, Produktpalette: OxiCap NOJ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB106M010RWJ NOJB106M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: KYOCERA AVX - NOJB106M010RWJ - Nioboxid-Kondensator, 10 µF, 10 V, 2.2 ohm, 1210 [Metrisch: 3225], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 2.2ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 10V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
NOJB106M010RWJ NOJB106M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 10UF 20% 10V 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
Current - Leakage: 2 µA
Мінімальне замовлення: 8
NOJB106M010RWJ NOJB106M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 10V 10uF 20%
на замовлення 906 шт:
Мінімальне замовлення: 8
NOJB106M010RWJ NOJB106M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013575116-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - NOJB106M010RWJ - Nioboxid-Kondensator, 10 µF, 10 V, 2.2 ohm, 1210 [Metrisch 3225], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3225]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 10V
Produktpalette: OxiCap NOJ Series
Produktbreite: 2.8mm