Продукція > AVX > NOJB107M002RWJ
NOJB107M002RWJ AVX
NOJ.pdf
Виробник: AVX
07+;
на замовлення 108000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 2.5V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4 Ohms, Current - Leakage: 5 µA.
Інші пропозиції NOJB107M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB107M002RWJ NOJB107M002RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 2.5V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4 Ohms
Current - Leakage: 5 µA
товару немає в наявності
NOJB107M002RWJ NOJB107M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5V 100uF 20% 20% Tol.
товару немає в наявності
NOJB107M002RWJ NOJB107M002RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Niobium Oxide Capacitors 1.8V 100uF 1210 ESR= 400mOhms 20%