Продукція > KYOCERA AVX > NOJB107M004RWJ
NOJB107M004RWJ
NOJB107M004RWJ KYOCERA AVX
AVXC-S-A0013575116-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - NOJB107M004RWJ - Nioboxid-Kondensator, 100 µF, 4 V, 1.4 ohm, 1210 [Metrisch 3225], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3225]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.4ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 4V
Produktpalette: OxiCap NOJ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - NOJB107M004RWJ - Nioboxid-Kondensator, 100 µF, 4 V, 1.4 ohm, 1210 [Metrisch 3225], ± 20%, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3225], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.4ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 100µF, Spannung (DC): 4V, Produktpalette: OxiCap NOJ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB107M004RWJ NOJB107M004RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Niobium Oxide Capacitors 4V 100uF 1210 ESR=1. 4Ohms 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
NOJB107M004RWJ NOJB107M004RWJ Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013575116-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - NOJB107M004RWJ - Nioboxid-Kondensator, 100 µF, 4 V, 1.4 ohm, 1210 [Metrisch 3225], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 4V
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 17
NOJB107M004RWJ NOJB107M004RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 100UF 20% 4V 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 16%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4 Ohms
Current - Leakage: 8 µA
Мінімальне замовлення: 7
NOJB107M004RWJ NOJB107M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4V 100uF 20%
на замовлення 150 шт:
NOJB107M004RWJ NOJ.pdf
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 16%
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V