Продукція > AVX > NOJB107M006RWB
NOJB107M006RWB
NOJB107M006RWB AVX
NOJ.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 4V 100uF 1210 ESR=400mOhms 20%
на замовлення 2287 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Dissipation Factor: 20%, Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 400 mOhms, Current - Leakage: 60 µA.
Інші пропозиції NOJB107M006RWB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB107M006RWB NOJB107M006RWB Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 20%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 400 mOhms