NOJB107M006RWJ
NOJB107M006RWJ KYOCERA AVX Components
noj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Niobium 100uF 6.3V 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 1.7 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 642 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 623
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Dissipation Factor: 20%, Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7 Ohms, Current - Leakage: 60 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB107M006RWJ NOJB107M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 100uF 1210 ESR= 1.7Ohms 20%
на замовлення 6858 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
NOJB107M006RWJ NOJB107M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX Components noj.pdf Cap Niobium 100uF 6.3V 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 1.7 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 642 шт:
NOJB107M006RWJ NOJ.pdf
товару немає в наявності
NOJB107M006RWJ NOJB107M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 20%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7 Ohms
Current - Leakage: 60 µA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 20%
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V