Продукція > AVX > NOJB156M006RWJ
NOJB156M006RWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 15uF 20%
на замовлення 14000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 15UF 20% 6.3V 1210.
Інші пропозиції NOJB156M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB156M006RWJ NOJB156M006RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 15UF 20% 6.3V 1210
товару немає в наявності
товару немає в наявності
NOJB156M006RWJ NOJB156M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 15uF 20%