Продукція > KYOCERA AVX > NOJB226M004RWJ
NOJB226M004RWJ
NOJB226M004RWJ KYOCERA AVX
NOJ-3165544.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Niobium Oxide Capacitors 4V 22uF 20%
на замовлення 1918 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD niobium capacitors, Description: Capacitor: niobium; SMD; 22uF; 4VDC; B; 1210; OxiCap; ±20%; -55÷105°C, Type of capacitor: niobium, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 4V DC, Mounting: SMD, Case: B, Case - inch: 1210, Case - mm: 3528, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: OxiCap, Capacitors features: non-fusible under breakdown.
Інші пропозиції NOJB226M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB226M004RWJ NOJB226M004RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 22UF 20% 4V 1210
товару немає в наявності
NOJB226M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 22uF 20%
товару немає в наявності
NOJB226M004RWJ NOJB226M004RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Category: SMD niobium capacitors
Description: Capacitor: niobium; SMD; 22uF; 4VDC; B; 1210; OxiCap; ±20%; -55÷105°C
Type of capacitor: niobium
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 4V DC
Mounting: SMD
Case: B
Case - inch: 1210
Case - mm: 3528
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C