Продукція > KYOCERA AVX > NOJB226M010RWJ
NOJB226M010RWJ
NOJB226M010RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 22UF 20% 10V 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8 Ohms
Current - Leakage: 4.4 µA
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - NOJB226M010RWJ - Nioboxid-Kondensator, 22 µF, 10 V, 1.8 ohm, 1210 [Metrisch 3225], ± 20%, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3225], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.8ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 10V, Produktpalette: OxiCap NOJ Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB226M010RWJ NOJB226M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX Components noj.pdf Cap Niobium 22uF 10V 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 1.8 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
Кількість Ціна
NOJB226M010RWJ NOJB226M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 10V 22uF 20%
Мінімальне замовлення: 9
NOJB226M010RWJ NOJB226M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 22UF 20% 10V 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Current - Leakage: 4.4 µA
Мінімальне замовлення: 8
NOJB226M010RWJ NOJB226M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: KYOCERA AVX - NOJB226M010RWJ - Nioboxid-Kondensator, 22 µF, 10 V, 1.8 ohm, 1210 [Metrisch 3225], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch 3225]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.8ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 10V
Produktpalette: OxiCap NOJ Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 422 шт:
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 10V
productTraceability: No
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 422 шт:
Мінімальне замовлення: 15
на замовлення 15 шт:
NOJB226M010RWJ Виробник : AVX NOJ.pdf 07+;
товару немає в наявності
NOJB226M010RWJ NOJB226M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Category: SMD niobium capacitors
Description: Capacitor: niobium; SMD; 22uF; 10VDC; B; 1210; OxiCap; ±20%
Type of capacitor: niobium
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: SMD
Case: B
Case - inch: 1210
Case - mm: 3528
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C