Продукція > NOJ > NOJB336M002RWJ
NOJB336M002RWJ
NOJ.pdf
Виробник:
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NOJB336M002RWJ
Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 2.5V 1210.
Інші пропозиції NOJB336M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB336M002RWJ NOJB336M002RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 2.5V 1210
товару немає в наявності
NOJB336M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 33uF 20%