Продукція > NOJ > NOJB336M004RWJ
NOJB336M004RWJ
NOJ.pdf
Виробник:
на замовлення 72500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NOJB336M004RWJ
Description: CAP NIOB OXIDE 33UF 20% 4V 1210.
Інші пропозиції NOJB336M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB336M004RWJ NOJB336M004RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 33UF 20% 4V 1210
товару немає в наявності
NOJB336M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 33uF 20%