NOJB336M006RWJ
NOJB336M006RWJ KYOCERA AVX Components
noj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Niobium 33uF 6.3V 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 1.7 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 6.3V 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7 Ohms, Current - Leakage: 4 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJB336M006RWJ NOJB336M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 6.3V 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7 Ohms
Current - Leakage: 4 µA
Кількість Ціна
NOJB336M006RWJ NOJB336M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX Components noj.pdf Cap Niobium 33uF 6.3V 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 1.7 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
Мінімальне замовлення: 54
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: B
Dissipation Factor: 6%
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Current - Leakage: 4 µA
Мінімальне замовлення: 11
NOJB336M006RWJ NOJB336M006RWJ Виробник : Kyocera AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 33uF 20%
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 193 шт:
Мінімальне замовлення: 193
NOJB336M006RWJ Виробник : AVX NOJ.pdf 07+;