Продукція > AVX > NOJC107M004SWJ
NOJC107M004SWJ
NOJC107M004SWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 4V 100uF 20% 2312
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4V 100uF 2312 ESR=400mOhms 20%.
Інші пропозиції NOJC107M004SWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC107M004SWJ NOJC107M004SWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 4V 100uF 2312 ESR=400mOhms 20%