Продукція > NOJ > NOJC157M002RWJ
NOJC157M002RWJ
NOJ.pdf
Виробник:
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NOJC157M002RWJ
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 2.5V 2312.
Інші пропозиції NOJC157M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC157M002RWJ NOJC157M002RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 2.5V 2312
товару немає в наявності
NOJC157M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 150uF 20%