Продукція > NOJ > NOJC227M002RWJ
NOJC227M002RWJ
NOJ.pdf
Виробник:
на замовлення 83500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NOJC227M002RWJ
Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 2.5V 2312.
Інші пропозиції NOJC227M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC227M002RWJ NOJC227M002RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 2.5V 2312
товару немає в наявності
NOJC227M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 220uF 20%