Продукція > KYOCERA AVX > NOJC336M010RWJ
NOJC336M010RWJ
NOJC336M010RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 33UF 20% 10V 2312
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric)
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 500 mOhms
Current - Leakage: 6.6 µA
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 33UF 20% 10V 2312, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: C, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric), Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 500 mOhms, Current - Leakage: 6.6 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC336M010RWJ NOJC336M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 10V 33uF 20%
на замовлення 298 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
NOJC336M010RWJ NOJC336M010RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 10V 33uF 20%
на замовлення 310 шт:
NOJC336M010RWJ NOJC336M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 33UF 20% 10V 2312
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 6%
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V