Продукція > AVX > NOJC476M004RWJ
NOJC476M004RWJ
NOJC476M004RWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 4volts 47uF 20%
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 4V 2312.
Інші пропозиції NOJC476M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC476M004RWJ NOJ.pdf
NOJC476M004RWJ NOJC476M004RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 4V 2312
товару немає в наявності
товару немає в наявності