Продукція > KYOCERA AVX > NOJC476M006RWJ
NOJC476M006RWJ
NOJC476M006RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 2312
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric)
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 500 mOhms
Current - Leakage: 5.7 µA
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 2312, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: C, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric), Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 500 mOhms, Current - Leakage: 5.7 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC476M006RWJ NOJC476M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 47UF 20% 6.3V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 6%
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Current - Leakage: 5.7 µA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
NOJC476M006RWJ NOJC476M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 47uF 20%
на замовлення 386 шт:
Мінімальне замовлення: 5
NOJC476M006RWJ NOJC476M006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 47uF 20%