Продукція > KYOCERA AVX > NOJC476M010RWJ
NOJC476M010RWJ
NOJC476M010RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 10V 2312
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2312 (6032 Metric)
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 400 mOhms
Current - Leakage: 9.4 µA
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - NOJC476M010RWJ - Nioboxid-Kondensator, 47 µF, 10 V, 0.4 ohm, 2312 [Metrisch 6032], ± 20%, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 2.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [Metrisch 6032], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.4ohm, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 47µF, Spannung (DC): 10V, Produktpalette: OxiCap NOJ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC476M010RWJ NOJC476M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX Components noj.pdf Cap Niobium 47uF 10V 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) SMD 0.4 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
NOJC476M010RWJ NOJC476M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Niobium Oxide Capacitors 10V 47uF 20%
на замовлення 997 шт:
Мінімальне замовлення: 7
NOJC476M010RWJ NOJC476M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 10V 2312
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: C
Dissipation Factor: 6%
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Current - Leakage: 9.4 µA
Мінімальне замовлення: 5
NOJC476M010RWJ NOJC476M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: KYOCERA AVX - NOJC476M010RWJ - Nioboxid-Kondensator, 47 µF, 10 V, 0.4 ohm, 2312 [Metrisch 6032], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 2.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [Metrisch 6032]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.4ohm
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 47µF
Spannung (DC): 10V
Produktpalette: OxiCap NOJ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 11 шт:
Мінімальне замовлення: 11
NOJC476M010RWJ NOJC476M010RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 10V 47uF 20%
NOJC476M010RWJ NOJC476M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013575116-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - NOJC476M010RWJ - Nioboxid-Kondensator, 47 µF, 10 V, 0.4 ohm, 2312 [Metrisch 6032], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 2.6mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 47µF
Spannung (DC): 10V
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 16 шт:
на замовлення 365 шт:
на замовлення 365 шт:
NOJC476M010RWJ Виробник : AVX NOJ.pdf SMD