Продукція > AVX > NOJC686M006RWJ
NOJC686M006RWJ
NOJC686M006RWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 68uF 20%
на замовлення 460 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 2312.
Інші пропозиції NOJC686M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJC686M006RWJ Виробник : AVX NOJ.pdf 07+;
на замовлення 9000 шт:
NOJC686M006RWJ NOJC686M006RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 2312
товару немає в наявності
товару немає в наявності