NOJD107M006RWJ
NOJD107M006RWJ KYOCERA AVX Components
noj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Niobium 100uF 6.3V 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) SMD 0.4 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 925 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 406
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - NOJD107M006RWJ - Nioboxid-Kondensator, 100 µF, 6.3 V, 0.4 ohm, 2917 [Metrisch 7343], ± 20%, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 2.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.4ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 100µF, Spannung (DC): 6.3V, Produktpalette: OxiCap NOJ Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJD107M006RWJ NOJD107M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013575116-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - NOJD107M006RWJ - Nioboxid-Kondensator, 100 µF, 6.3 V, 0.4 ohm, 2917 [Metrisch 7343], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 2.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.4ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 6.3V
Produktpalette: OxiCap NOJ Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 22000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 6.3V
productTraceability: No
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 100
NOJD107M006RWJ NOJD107M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 100uF 2917 ESR= 400mOhms 20%
Мінімальне замовлення: 5
NOJD107M006RWJ NOJD107M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: KYOCERA AVX - NOJD107M006RWJ - Nioboxid-Kondensator, 100 µF, 6.3 V, 0.4 ohm, 2917 [Metrisch 7343], ± 20%, Oberflächenmontage
Produkthöhe: 2.9mm
Kapazitätstoleranz: ± 20%
isCanonical: Y
Produktlänge: 7.3mm
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 6.3V
Produktbreite: 4.3mm
Мінімальне замовлення: 7
NOJD107M006RWJ NOJD107M006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 100uF 20%
на замовлення 500 шт:
NOJD107M006RWJ NOJD107M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX Components noj.pdf Cap Niobium 100uF 6.3V 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) SMD 0.4 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 925 шт:
товару немає в наявності
NOJD107M006RWJ NOJD107M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 100UF 20% 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 400 mOhms
Current - Leakage: 12 µA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 6%
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V