Продукція > AVX > NOJD107M010RWB
NOJD107M010RWB
NOJD107M010RWB AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 10volts 100uF 20% 20% Tol.
на замовлення 276 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 100UF 20% 10V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: D, Dissipation Factor: 12%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 mOhms, Current - Leakage: 20 µA.
Інші пропозиції NOJD107M010RWB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJD107M010RWB NOJD107M010RWB Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 100UF 20% 10V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 12%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 mOhms
Current - Leakage: 20 µA
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 12%
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V