Продукція > KYOCERA AVX > NOJD107M010RWJ
NOJD107M010RWJ
NOJD107M010RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXID 100UF 20% 10V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 12%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 400 mOhms
Current - Leakage: 20 µA
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 100UF 20% 10V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: D, Dissipation Factor: 12%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 400 mOhms, Current - Leakage: 20 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJD107M010RWJ NOJD107M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Niobium Oxide Capacitors 10V 100uF 2917 ESR=4 00mOhms 20%
на замовлення 1362 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
NOJD107M010RWJ NOJD107M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 100UF 20% 10V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 12%
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V