Продукція > KYOCERA AVX > NOJD157M006RWJ
NOJD157M006RWJ
NOJD157M006RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 400 mOhms
Current - Leakage: 18 µA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 6.3V 2917, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: D, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 400 mOhms, Current - Leakage: 18 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJD157M006RWJ NOJD157M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 6.3V 2917
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: D
Dissipation Factor: 6%
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Current - Leakage: 18 µA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
NOJD157M006RWJ Виробник : AVX NOJ.pdf 06+
NOJD157M006RWJ NOJD157M006RWJ Виробник : Kyocera AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 150uF 20%