Продукція > AVX > NOJD227M004RWJ
NOJD227M004RWJ
NOJD227M004RWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 4volts 220uF 20%
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 220UF 20% 4V 2917.
Інші пропозиції NOJD227M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJD227M004RWJ Виробник : AVX NOJ.pdf 4V220
на замовлення 1000 шт:
NOJD227M004RWJ NOJD227M004RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 220UF 20% 4V 2917
товару немає в наявності
товару немає в наявності