Продукція > NOJ > NOJD337M002RWJ
NOJD337M002RWJ
NOJ.pdf
Виробник:
на замовлення 2522 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NOJD337M002RWJ
Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 330uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJD337M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJD337M002RWJ NOJD337M002RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 2.5V 2917
товару немає в наявності
NOJD337M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 330uF 20% 20% Tol.