NOJD337M004RWJ
NOJD337M004RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 330UF 20% 4V 2917
Написати відгук
Інші пропозиції NOJD337M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJD337M004RWJ NOJD337M004RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 330UF 20% 4V 2917
товару немає в наявності
NOJD337M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 330uF 20%