Продукція > KYOCERA AVX > NOJD477M004RWJ
NOJD477M004RWJ
NOJD477M004RWJ KYOCERA AVX
AVXC-S-A0013575116-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - NOJD477M004RWJ - Nioboxid-Kondensator, 470 µF, 4 V, 0.3 ohm, 2917 [Metrisch: 7343], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.3ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 470µF
Spannung (DC): 4V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - NOJD477M004RWJ - Nioboxid-Kondensator, 470 µF, 4 V, 0.3 ohm, 2917 [Metrisch: 7343], ± 20%, Oberflächenmontage, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 2.9mm, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.3ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 470µF, Spannung (DC): 4V, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm.
Інші пропозиції NOJD477M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJD477M004RWJ NOJD477M004RWJ Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013575116-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - NOJD477M004RWJ - Nioboxid-Kondensator, 470 µF, 4 V, 0.3 ohm, 2917 [Metrisch: 7343], ± 20%, Oberflächenmontage
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 470µF
Spannung (DC): 4V
Produktbreite: 4.3mm
NOJD477M004RWJ NOJD477M004RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 470UF 20% 4V 2917
товару немає в наявності
NOJD477M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 470uF 20%