Продукція > KYOCERA AVX > NOJE227M006RWJ
NOJE227M006RWJ
NOJE227M006RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: E
Dissipation Factor: 12%
Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric)
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 400 mOhms
Current - Leakage: 26.4 µA
на замовлення 418 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: E, Dissipation Factor: 12%, Supplier Device Package: 2917 (7343 Metric), Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 400 mOhms, Current - Leakage: 26.4 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJE227M006RWJ NOJE227M006RWJ Виробник : Kyocera AVX AVXC_S_A0011739183_1-2538308.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 220uF 20%
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
NOJE227M006RWJ NOJ.pdf
NOJE227M006RWJ NOJE227M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 220UF 20% 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: E
Dissipation Factor: 12%
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V