Продукція > KYOCERA AVX > NOJE337M006RWJ
NOJE337M006RWJ
NOJE337M006RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 6.3V 2917
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJE337M006RWJ NOJE337M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ-3165544.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 330uF 20%
на замовлення 547 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
NOJE337M006RWJ NOJE337M006RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 6.3V 2917
на замовлення 970 шт:
Мінімальне замовлення: 3
NOJE337M006RWJ NOJE337M006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 330uF 20%