Продукція > NOJ > NOJE477M004RWJ
NOJE477M004RWJ
NOJ.pdf
Виробник:
на замовлення 72500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NOJE477M004RWJ
Description: CAP NIOB OXIDE 470UF 20% 4V 2917.
Інші пропозиції NOJE477M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJE477M004RWJ NOJE477M004RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 470UF 20% 4V 2917
товару немає в наявності
NOJE477M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 470uF 20%