NOJE687M002RWJ
NOJE687M002RWJ AVX Corporation
NOJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 680UF 2.5V 2917
на замовлення 779 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 680UF 20% 2.5V 2917.
Інші пропозиції NOJE687M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJE687M002RWJ NOJE687M002RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXI 680UF 20% 2.5V 2917
на замовлення 400 шт:
NOJE687M002RWJ NOJ.pdf
NOJE687M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 680uF 20%