Продукція > AVX > NOJF157M006RWJ
NOJF157M006RWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 150uF 20%
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 6.3V 2312.
Інші пропозиції NOJF157M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJF157M006RWJ NOJF157M006RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXI 150UF 20% 6.3V 2312
товару немає в наявності
товару немає в наявності