Продукція > AVX > NOJP106M002RWJ
NOJP106M002RWJ AVX
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX
07+;
на замовлення 902000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 10UF 20% 2.5V 0805.
Інші пропозиції NOJP106M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJP106M002RWJ NOJP106M002RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXID 10UF 20% 2.5V 0805
товару немає в наявності
товару немає в наявності
NOJP106M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 10uF 20%