Продукція > AVX > NOJP106M004RWJ
NOJP106M004RWJ AVX
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX
07+;
на замовлення 92500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 10UF 20% 4V 0805.
Інші пропозиції NOJP106M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJP106M004RWJ NOJP106M004RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 10UF 20% 4V 0805
товару немає в наявності
NOJP106M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 10uF 20%