Продукція > KYOCERA AVX > NOJP685M004RWJ
NOJP685M004RWJ
NOJP685M004RWJ Kyocera AVX
AVXC_S_A0011739183_1-2538308.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Niobium Oxide Capacitors 4V 6.8uF 20%
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 6.8UF 20% 4V 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: P, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 4 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.3 Ohms, Current - Leakage: 1 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJP685M004RWJ NOJP685M004RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 6.8UF 20% 4V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: P
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 4 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.3 Ohms
Current - Leakage: 1 µA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: P
Dissipation Factor: 6%
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 4 V