NOJS156M002RWJ
NOJS156M002RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 15UF 20% 2.5V 1206
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 15uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJS156M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJS156M002RWJ NOJS156M002RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXID 15UF 20% 2.5V 1206
товару немає в наявності
NOJS156M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 15uF 20% 20% Tol.