NOJS685M004RWJ
NOJS685M004RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 6.8UF 20% 4V 1206
Написати відгук
Інші пропозиції NOJS685M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJS685M004RWJ NOJS685M004RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 6.8UF 20% 4V 1206
товару немає в наявності
NOJS685M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 6.8uF 20%