NOJS685M006RWJ
NOJS685M006RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXI 6.8UF 20% 6.3V 1206
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 6.8uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJS685M006RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJS685M006RWJ NOJS685M006RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXI 6.8UF 20% 6.3V 1206
товару немає в наявності
NOJS685M006RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 6.8uF 20% 20% Tol.