NOJT106M010RWJ
NOJT106M010RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 10UF 20% 10V 1210
на замовлення 3085 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 10V 10uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJT106M010RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJT106M010RWJ NOJT106M010RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 10UF 20% 10V 1210
NOJT106M010RWJ NOJT106M010RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 10V 10uF 20% 20% Tol.