NOJT226M002RWJ
NOJT226M002RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXID 22UF 20% 2.5V 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJT226M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJT226M002RWJ NOJT226M002RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXID 22UF 20% 2.5V 1210
товару немає в наявності
NOJT226M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 22uF 20%