NOJT226M004RWJ
NOJT226M004RWJ AVX Corporation
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP NIOB OXIDE 22UF 20% 4V 1210
на замовлення 4996 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 4volts 22uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJT226M004RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJT226M004RWJ NOJT226M004RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 22UF 20% 4V 1210
NOJT226M004RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 4volts 22uF 20% 20% Tol.