Продукція > KYOCERA AVX > NOJT336M002RWJ
NOJT336M002RWJ
NOJT336M002RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 2.5V 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: T
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7 Ohms
Current - Leakage: 1.7 µA
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 2.5V 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: T, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 1210 (3528 Metric), Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.7 Ohms, Current - Leakage: 1.7 µA.
Інші пропозиції NOJT336M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJT336M002RWJ NOJT336M002RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 33UF 20% 2.5V 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: T
Dissipation Factor: 6%
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Current - Leakage: 1.7 µA
товару немає в наявності
NOJT336M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 33uF 20% 20% Tol.