Продукція > KYOCERA AVX > NOJT475M010RWJ
NOJT475M010RWJ
NOJT475M010RWJ KYOCERA AVX
NOJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXID 4.7UF 20% 10V 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Niobium Oxide Capacitors 10volts 4.7uF 20% 20% Tol..
Інші пропозиції NOJT475M010RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJT475M010RWJ NOJT475M010RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXID 4.7UF 20% 10V 1210
товару немає в наявності
NOJT475M010RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 10volts 4.7uF 20% 20% Tol.