Продукція > AVX > NOJV108M002RWJ
NOJV108M002RWJ
NOJV108M002RWJ AVX
noj-776783.pdf
Виробник: AVX
Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 1000uF 20%
на замовлення 393 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NOJV108M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJV108M002RWJ NOJV108M002RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 1000UF 2.5V 2924
на замовлення 769 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)