Продукція > KYOCERA AVX > NOJV687M004RWJ
NOJV687M004RWJ
NOJV687M004RWJ Kyocera AVX
NOJ-3165544.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Niobium Oxide Capacitors 4V 680uF 20%
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXIDE 680UF 20% 4V 2924.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJV687M004RWJ NOJV687M004RWJ Виробник : KYOCERA AVX NOJ.pdf Description: CAP NIOB OXIDE 680UF 20% 4V 2924
на замовлення 398 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна