Продукція > AVX > NOJY337M002RWJ
NOJY337M002RWJ AVX
NOJ_LP.pdf
Виробник: AVX
07+ SMD-D
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 2.5V 2917.
Інші пропозиції NOJY337M002RWJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOJY337M002RWJ NOJY337M002RWJ Виробник : AVX Corporation NOJ_LP.pdf Description: CAP NIOB OXI 330UF 20% 2.5V 2917
товару немає в наявності
NOJY337M002RWJ Виробник : AVX noj-776783.pdf Niobium Oxide Capacitors 2.5volts 330uF 20%