NOMCA14032001AT5
NOMCA14032001AT5 Vishay Dale Thin Film
nomca.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES ARRAY 7 RES 2K OHM 14SOIC
Resistance (Ohms): 2k
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.329" L x 0.154" W (8.36mm x 3.91mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Resistor Matching Ratio: ±0.05%
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C
Number of Resistors: 7
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 7 RES 2K OHM 14SOIC, Resistance (Ohms): 2k, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.329" L x 0.154" W (8.36mm x 3.91mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Resistor Matching Ratio: ±0.05%, Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C, Number of Resistors: 7.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOMCA14032001AT5 NOMCA14032001AT5 Виробник : Vishay Dale Thin Film nomca.pdf Description: RES ARRAY 7 RES 2K OHM 14SOIC
Resistance (Ohms): 2k
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 14
Mounting Type: Surface Mount
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C
Number of Resistors: 7
товару немає в наявності
NOMCA14032001AT5 NOMCA14032001AT5 Виробник : Vishay / Thin Film nomca-1764176.pdf Resistor Networks & Arrays 14 pin 2Kohms 0.1% Isolated