NOMCA16035001AT5
NOMCA16035001AT5 Vishay Dale Thin Film
nomca.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES ARRAY 8 RES 5K OHM 16SOIC
Resistance (Ohms): 5k
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.154" W (9.91mm x 3.91mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 16-SOIC
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Resistor Matching Ratio: ±0.05%
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C
Number of Resistors: 8
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 8 RES 5K OHM 16SOIC, Resistance (Ohms): 5k, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.154" W (9.91mm x 3.91mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 16-SOIC, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Grade: Automotive, Part Status: Active, Resistor Matching Ratio: ±0.05%, Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C, Number of Resistors: 8, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOMCA16035001AT5 NOMCA16035001AT5 Виробник : Vishay / Thin Film nomca.pdf Resistor Networks & Arrays 16 pin 5Kohms 0.1% Isolated
на замовлення 464 шт:
Кількість Ціна
NOMCA16035001AT5 NOMCA16035001AT5 Виробник : Vishay Dale Thin Film nomca.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 5K OHM 16SOIC
Resistance (Ohms): 5k
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Part Status: Active
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C