Продукція > KYOCERA AVX > NOSA106M006R2000
NOSA106M006R2000
NOSA106M006R2000 KYOCERA AVX
NOS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Dissipation Factor: 6%
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
ESR (Equivalent Series Resistance): 2 Ohms
Current - Leakage: 1.2 µA
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 1206, Tolerance: ±20%, Features: Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Dissipation Factor: 6%, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, ESR (Equivalent Series Resistance): 2 Ohms, Current - Leakage: 1.2 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSA106M006R2000 NOSA106M006R2000 Виробник : KYOCERA AVX NOS.pdf Description: CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESR
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: A
Dissipation Factor: 6%
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Current - Leakage: 1.2 µA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
NOSA106M006R2000 NOSA106M006R2000 Виробник : KYOCERA AVX NOS-3165450.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3V 10uF 20% ESR=20 00mOhm
Мінімальне замовлення: 8
NOSA106M006R2000 NOSA106M006R2000 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 10uF 20% ESR=2000mOhms