NOSB226M008R1800
NOSB226M008R1800 KYOCERA AVX Components
nos.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Niobium 22uF 8V 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 1.8 Ohm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 840
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NOSB226M008R1800 NOSB226M008R1800 Виробник : KYOCERA AVX Components nos.pdf Cap Niobium 22uF 8V 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 1.8 Ohm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 571
NOSB226M008R1800 NOSB226M008R1800 Виробник : AVX nos-776375.pdf Niobium Oxide Capacitors 8volts 22uF 20% 1800mOhms
товару немає в наявності